Shaker

Zbliżają się urodziny Twojej przyjaciółki? Zastanawiasz się jaki sprawić jej prezent w tym roku? Nie masz na to kompletnie żadnego pomysłu, a termin imprezy zbliża się nieubłaganie? Jeżeli tak to ten tekst powstał właśnie z myślą o osobach takich jak Ty. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Shaker do drinków

Shaker do koktajli to jeden z najlepszych pomysłów na prezent. Jest to nie tylko bardzo praktyczny oraz modny prezent, ale przede wszystkim jest to dosyć oryginalny podarunek. Shakery są bardzo łatwo dostępne w większości sklepów, które zajmują się sprzedażą gadżetów do domu. Można natrafić go także w dużych hipermarketach na działach z artykułami domowymi. Warto jednak poświęcić nieco czasu i poprzeglądać oferty sklepów internetowych, w których za taki sprzęt często można zapłacić dwa razy mniej niż w sklepach stacjonarnych.

Jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego shakera to spore wyzwanie. Na pewno warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. Musi być to porządne tworzywo z metalu nierdzewnego. Porządny shaker do drinków musi też trochę ważyć, kieruj się więc przede wszystkim jakością wykonania. Za sam shaker trzeba zapłacić około 50 złotych. Fajną opcją jest zakup całego  zestawu do przygotowywania drinków, w których shaker jest tylko jednym z urządzeń. Za taki profesjonalny set barmański trzeba zapłacić około 200 złotych- jest to jednak bardzo wyrafinowany i gustowny prezent urodzinowy.

Niezależnie od tego na jaki shaker czy zestaw do przygotowywania drinków się zdecydujecie, możecie być pewni, że taki zakup to strzał w dziesiątkę. Solenizant z pewnością będzie zachwycony!