produkty bormioli rocco

Słoiki, karafki i szklane butelki: dlaczego warto je mieć?

Domowe lemoniady, swojskie przetwory czy wina przygotowane z owoców rosnących w przydomowym ogrodzie – takie dodatki coraz częściej pojawiają się na naszych stołach. Jak je podawać?

Niezwykłe dodatki od Bormioli Rocco ozdobą stołu

Bez względu na to, czy domową lemoniadą i konfiturami będziemy się raczyć w jadalni, czy też w ogrodzie, jedno jest pewne – warto takie przysmaki podać w oryginalny sposób. Dzięki Bormioli Rocco zadanie to będzie łatwiejsze, gdyż szeroki wybór naczyń pomoże nam przygotować się do każdej imprezy. Z jakich produktów Bormioli Rocco warto skorzystać?
Miłośnicy domowych win z pewnością docenią karafki,wykonane z solidnego szkła, oraz dopasowane do nich kieliszki do wina. Taki zestaw to świetny dodatek na wieczorne spotkania ze znajomymi, podczas których można odpocząć w iście włoskim stylu. Miłośnicy lemoniad mogą być z kolei zaskoczeni tym, jak pięknie może się prezentować zwykła szklana butelka, wypełniona owocami i listkami mięty.

Magia słoików z Bormioli Rocco

Produkty Bormioli Rocco (kupisz na nettrading.pl) to proste rozwiązania, które pozwalają stworzyć niezwykłą atmosferę. Jak się okazuje, nie trzeba wiele, by zwykły słoik przemienić w ozdobę stołu. wystarczy nieco ciekawszy kształt, ciekawy wzór, i domowe konfitury można ustawiać na stole w słoiku, bez konieczności przekładania ich na bardziej przyjazne dla oka talerzyki czy spodeczki. A sam słoik może skutecznie przyciągać uwagę i zachęcać gości do degustacji. Te proste dodatki mają wyjątkową moc, nic więc dziwnego, że moda na słoiki na stole trwa w najlepsze.