Szklanki do piwa doskonałym pomysłem na prezent

Każdy miłośnik piwa wie, jak ważną rolę odgrywa szkło, z którego pity jest złocisty napój. Z całą pewnością na szczególną uwagę zasługują porządne kufle, które projektowane są z wysokogatunkowego szkła. Wśród popularnych produktów można wymienić eleganckie pokale na smukłej nóżce, kufle w kształcie plastra miodu, grube szklanki z ergonomicznym uchem.

Wysokojakościowe produkty odznaczają się efektownym designem, nienaganną stylistyką oraz doskonałą prezencją. Będą one świetną ozdobą jadalni, kuchni czy też gabloty w salonie. Można je trzymać w domowym barku bądź w przeszklonej witrynce.

Funkcjonalne i eleganckie kufle do piwa

Szklanki do piwa występują w różnych pojemnościach. Wśród popularnych kufli można wyróżnić te, które mają pojemność 375, 400, 500, 550 i nawet 660 ml. Dzięki temu można dopasować szkło do danego rodzaju alkoholu i jego pojemności. Na małe piwo warto wybrać kufel 375 ml a na to największe, kufel 660 ml.

Większość produktów można myć w zmywarce, co stanowi bardzo duży atut. Dodatkowo większość kufli wykonana jest ze szkła hartowanego, które jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowanie. Uniwersalnie wyglądające szkło przezroczyste, będzie pasowało do każdej aranżacji w domu i mieszkaniu.

Szklanki do piwa obowiązkowym elementem wyposażenia każdego domu

Wśród wysokogatunkowych kufli, na szczególną uwagę zasługują szklanki w motywie piłki nożnej. Z całą pewnością mogą one stanowić doskonały prezent dla bliskich, przyjaciół i znajomych z okazji urodzin, parapetówki czy też jubileuszu.

Wyposażone w duży, ergonomiczny uchwyt do trzymania, zapewniają komfort użytkowania. Z całą pewnością można stwierdzić, że kufle stanowią obowiązkowe must have każdego domu i mieszkania. Dzięki nim, w elegancki sposób można podać zimne piwo.