pojemnik na obiad

Wygodne lunch boxy na posiłki

Coraz popularniejszą opcją staje się zabieranie do pracy własnego posiłku, na zimno lub na ciepło. Wygodny pojemnik na obiad pozwala na komfortowe przechowywanie jedzenia bez strachu przed wylaniem lub wysypaniem się zawartości.

Lunch box z przegródkami

Wygoda oferowana przez takie rozwiązanie jak lunch box podzielony na przegródki jest nie do przecenienia. Pozwala zabrać do pracy w wygodny sposób obiad, podzielony na części. Teraz warzywa nie muszą leżeć zmieszane z mięsem czy ryżej lub kaszą, dzięki czemu obiad zachowuje najlepszy możliwy smak.

Część dostępnych na rynku pojemników jest równocześnie przystosowana do podgrzewania w nich obiadów w kuchenkach mikrofalowych. Dzięki temu, zjedzenie posiłku w pracy jest szybkie, wygodne i łatwe. Zabranie własnego obiadu to znaczna oszczędność czasu oraz pieniędzy, a także bardzo zdrowa opcja, która umożliwia zjedzenie pysznego, domowego obiadu nawet na mieście.

Pojemniki na lunch dla uczniów i studentów

To szczególnie wygodne rozwiązanie dla studentów czy uczniów szkół, w których nie ma stołówek. Pożywny, domowy obiad zapewnia lepszy smak i większą kaloryczność niż kanapka, a zarazem jest dużo zdrowszy niż przekąski typu batonik czy bułka słodka. Brak możliwości podgrzania to nie problem: do pojemnika można spakować na przykład pożywną sałatkę.

Mnogość wzorów oraz kolorów sprawia, że wybór odpowiedniego pojemnika na obiad z przegródkami nie sprawia nikomu kłopotu. Możliwe jest znalezienie wzoru zarówno dla zapracowanej pani business woman, jak i dziecka w wieku szkolnym.