maszyna do hot dogów

Hot dogi na różne sposoby

Oferowanie klientom gorącego, pysznego hot-doga to prosty sposób na zwiększenie sprzedaży impulsowej w Twoim punkcie gastronomicznym, sklepie lub na stadionie. Z grillem rolkowym do hot dogów lub parownikiem do hot dogów możesz to zrobić! Ważne jest jednak, aby wiedzieć, który sprzęt do hot dogów jest odpowiedni do wykonania zadania.

Grille rolkowe do hot dogów

maszyna do hot dogów

Często spotykane na stacjach benzynowych i w sklepach ogólnospożywczych, grille rolkowe do hot dogów oferują sposób na pieczenie hot dogów przy niewielkim nadzorze, pozwalając jednocześnie klientom na samodzielną obsługę. Ta maszyna do hot dogów z GastroNet24 ma otwartą górę lub przezroczystą osłonę, dzięki czemu hot dogi są widoczne dla klientów, co może zwiększyć sprzedaż impulsową. Niektóre modele są również nachylone, aby zwiększyć widoczność produktu. Rolki do hot dogów nadają hot dogom inny smak i teksturę niż parowce, a niektórzy wolą przyrumienioną, nieco bardziej chrupiącą teksturę uzyskaną dzięki tej metodzie gotowania. Jeśli będą Państwo sprzedawać produkty inne niż hot-dogi, które mogą być gotowane na grillu rolkowym, takie jak sajgonki, kiełbaski, elastyczność niektórych modeli rolek do hot-dogów przyda się, ponieważ większe wersje często pozwalają na ustawienie różnych temperatur dla różnych stref. 

Parowar do hot dogów

Parowar do hot dogów to świetna alternatywa dla grilli rolkowych do hot dogów. Parowary do hot dogów po rozgrzaniu szybko i równomiernie przyrządzają hot dogi. Co najlepsze, parownica może utrzymać hot dogi i bułki przez dłuższy czas, nie wysuszając ich. Ponieważ urządzenia te gotują na parze, większość parownic jest wyposażona w spusty i miski ociekowe, dzięki czemu czyszczenie jest bardzo proste. Jak gotować hot-dogi na parze? Najpierw należy odczekać odpowiednią ilość czasu, aby parowar nagrzał się zgodnie z instrukcjami producenta. Następnie umieść hot dogi w parowarze i gotuj je do momentu, aż osiągną temperaturę wewnętrzną co najmniej 145 stopni. Po ugotowaniu hot dogi można podawać od razu lub trzymać w parowarze do czasu, aż będą gotowe do podania.